گالری پیکس وود

menuordersearch
pixwood.ir
۱۳۹۹/۸/۲۴ شنبه
(0)
(0)
گالری پیکس وود
گالری پیکس وود

استفاده از زیورآلات در زیباتر شدن استایل به قرنهای گذشته بازمیگردد. استایل و لباسهای گوناگونی در صنعت مد و فشن تولید میشوند و پس از مدتی از میان میروند، اما حضور زیورآلاتی همچون گوشواره، دستبند، گردنبند و انگشتر در صنعت مد و فشن همچنان ثابت است و طرفداران بسیاری در سراسر دنیا در میان خانمها و آقایان دارند.

با توجه به مدلهای گوناگون زیورآلات، به نظر میرسد هر کشوری با توجه به فرهنگ خود، زیورآلات را طراحی میکند. از این رو زیورآلات همچون نمادی در تاریخ و فرهنگ کشورها تلقی میشود. برای مثال مردمان آفریقا از جواهرات سنگین و رنگارنگ استفاده میکنند که این طراحی در مدل لباس و استفاده از رنگها نیز مشاهده میگردد.

طراحان مد و فشن و استایلیستها بر این باورند که یک لباس تکراری و ساده، همراه با یک اکسسوری یا زیورآلات جذاب، استایل و لباستان را زیبا و کاملتر میکند. در واقع تاثیری که یک گوشواره، گردنبند، انگشتر یا دستبند در زیبایی استایل شما دارد، یک پیراهن فاخر و گران قیمت نخواهد داشت. چرا که معمولا زیورآلات به علت طراحی و درخشان بودن، توجه بسیاری را به خود جلب میکند.

 

 

 

جواهرات و زیورآلات نه تنها در صنعت مد و فشن، بلکه در تاریخ، فرهنگ و اجتماع سراسر دنیا اهمیت بسیاری داشته است. اگر به تاریخ بشر نگاه مختصری کنید، متوجه میشوید که غنیمت بیشتر جنگها در سراسر دنیا، جواهرات، زیورآلات و سنگهای قیمتی و با ارزش بوده است. بسیاری در یافتن جواهرات گران قیمت حتی جان خود را از دست دادهاند.

اگرچه جواهرات نمادی از طبقه اجتماعی و رفاه محسوب میشد اما این مسئله به فرهنگها گوناگون نیز مرتبط است. برای مثال کمتر مراسم عروسی در طول تاریخ دیده شده که در آن حداقل از یک حلقه ازدواج استفاده نشود. در این صورت جواهرات یا زیورآلات میتوانند تاثیر بسزایی در اعتبار فرد یا جامعه بگذارد. (هر چند این فرضیه میتواند نادرست باشد!)

 

 

ما در مجموعه پیکس وود با استفاده از هنر ،تجربه و طراحی روز زیورآلات سبک چوب و رزین با استفاده از بهترین مواد و متریال از جمله چوبهای خاص و طبیعی،رزین جواهراتی وارداتی درجه یک ،سنگهای نیمه قیمتی و قیمتی درجه یک ، سنگ فیروزه نیشابور، ... را تولید می کنیم.

مفتخریم که تمام محصولات ما ساخت خود مجموعه پیکس وود میباشد  و مجوز تولید صنایع دستی از سازمان میراث فرهنگی را دارا میباشیم.

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

گالری مرکزی : مشهد-خیابان کوهسنگی- جنب پارک کوهسنگی-مجتمع تجاری مهر-طبقه اول-واحد 119